O nas

Marka Fratero to młoda, rozwijająca się firma działająca na rynku od 2005 roku. najpierw jako jednoosobowa działalność gospodarcza natomiast aktualnie jako spółka z o. o. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów i dlatego proponujemy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie systemów osłonowych, dzięki współpracy z wiodącymi  producentami w branży. W naszej ofercie posiadamy pełną paletę klasycznych oraz nowoczesnych rozwiązań i materiałów w zakresie systemów osłonowych ? rolety materiałowe, innowacyjne rolety Dzień-Noc, plisy, verticale, żaluzje oraz moskitiery.

Szanujemy czas naszych Klientów i dlatego też wszelkie formalności związane z ofertą załatwiamy na miejscu – u Państwa w domu. Dbając o najwyższą jakość naszych usług zapewniamy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Początkowo działaliśmy tylko na terenie Gliwic, jednak obecnie nasza atrakcyjna oferta obejmuje zasięgiem już całe województwo śląskie, a także południową część województwa mazowieckiego, woj. łódzkie oraz woj. świętokrzyskie. Posiadamy oddziały w Gliwicach, Częstochowie, Radomiu. Łodzi oraz w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a także do kontaktu z nami w celu omówienia wszelkich szczegółów – w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości ? chętnie służymy radą i pomocą w doborze odpowiedniego systemu.

Zostaw swoje dane. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe