O nas

Marka Fratero to młoda, rozwijająca się firma działająca na rynku od 2005 roku. najpierw jako jednoosobowa działalność gospodarcza natomiast aktualnie jako spółka z o. o. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów i dlatego proponujemy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie systemów osłonowych, dzięki współpracy z wiodącymi  producentami w branży. W naszej ofercie posiadamy pełną paletę klasycznych oraz nowoczesnych rozwiązań i materiałów w zakresie systemów osłonowych ? rolety materiałowe, innowacyjne rolety Dzień-Noc, plisy, verticale, żaluzje oraz moskitiery.

Szanujemy czas naszych Klientów i dlatego też wszelkie formalności związane z ofertą załatwiamy na miejscu – u Państwa w domu. Dbając o najwyższą jakość naszych usług zapewniamy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Początkowo działaliśmy tylko na terenie Gliwic, jednak obecnie nasza atrakcyjna oferta obejmuje zasięgiem już całe województwo śląskie,.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a także do kontaktu z nami w celu omówienia wszelkich szczegółów – w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości ? chętnie służymy radą i pomocą w doborze odpowiedniego systemu.